16-03-2024 | Lunteren (indoor) |
Andere Categorie (Rijvaardigheidsexamens) |
|
01-04-2024 | Houten (indoor) |
Andere Categorie (Rijvaardigheidsexamens) |
|
06-04-2024 | Ambt Delden (indoor) |
Andere Categorie (Rijvaardigheidsexamens) |
Opgeven |
13-04-2024 | Harich (oefendag) |
Andere Categorie (Oefen/clubdag) |
Opgeven |
13-04-2024 | Harich |
Andere Categorie (Rijvaardigheidsexamens) |
Opgeven |
20-04-2024 | Exloo (Noordelijke Tuigpaarden Dag) |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
27-04-2024 | De Bilt |
Nationaal (sjees) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
09-05-2024 | Bennekom |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
12-05-2024 | Roden |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
18-05-2024 | Lunteren |
Nationaal (sjees) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
18-05-2024 | Lunteren |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
18-05-2024 | Lunteren |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
26-05-2024 | Tilburg |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven |
01-06-2024 | Beilen (promotie/stratenconcours) |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
02-06-2024 | Sint Nicolaasga |
Andere Categorie (Rijvaardigheidsexamens) |
Opgeven |
09-06-2024 | Diever |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
15-06-2024 | Drogeham |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
22-06-2024 | CH Siegerswoude |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
30-06-2024 | Zijtaart |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven |
06-07-2024 | Wijnjewoude |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
20-07-2024 | Garijp |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
20-07-2024 | Garijp |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
24-07-2024 | Boerebrulloft Joure |
Ringsteken met sjees |
Opgeven |
27-07-2024 | Waalwijk |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven |
29-07-2024 | Schijndel |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven |
30-07-2024 | Norg |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
03-08-2024 | CH Rijs |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
05-08-2024 | Opmeer |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
07-08-2024 | Buitenpost |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
07-08-2024 | Tolbert |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven Voorlopige startlijst |
11-08-2024 | Rossum |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven |
24-08-2024 | Blauwhuis |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
24-08-2024 | Blauwhuis |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
01-09-2024 | Norg |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
09-09-2024 | Rolde (promotieconcours) Stratenconcours |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
13-09-2024 | Harich (Centrale Keuring) |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |
14-09-2024 | Harich (Centrale Keuring) |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
16-09-2024 | Lierop |
Regionaal Zuid (concourswagen) |
Opgeven |
25-09-2024 | Workum (stratenconcours) |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
01-11-2024 | Leeuwarden (Indoor Friesland) |
Nationaal (sjees) |
Opgeven |
01-11-2024 | Leeuwarden (Indoor Friesland) |
Regionaal Noord (concourswagen) |
Opgeven |